شماره تماس با فروشگاه:09123504801-02166805224
دیجی نیلی: بررسی و خرید تجهیزات گرمایشی ،سرمایش و تصفیه آب
0 آیتم هاتومان

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پکیج دیواری

بهترین برندها در دیجی نیلی

ثبت سفارش

پکیج دیواری چیست؟
یکی از پرکاربرد ترین تجهیزاتی که برای گرمایش ساختمان‌ها خصوصا فضاهای مسکونی استفاده می‌شود پکیج دیواری است. پکیج‌های دیواری همزمان هم آب را گرم می‌کنند و هم شوفاژ‌های خانه تان را! وجود یک وسیله دو کاره در یک منزل مطمئنا بازدهی و راندمان بسیار بیشتری را در قبال هزینه کمتری برای شما به همراه خواهد داشت.

پکیج دیواری وسیله‌ای است که از آن برای تامین آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ به صورت همزمان استفاده می‌شود. این پکیج ها نسبت به موتورخانه مرکزی، راندمان انرژی بالا و مصرف سوخت کمتری دارند. از دیگر مزایای پکیج‌های دیواری، حذف لوله کشی‌های گسترده در ساختمان است و هر یک از واحد ها را از نظر تامین گرمایش و آب گرم از یکدیگر مستقل می‌کند. همچنین پکیج دیواری از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر از موتورخانه بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست. از دیگر مزایای استفاده از پکیج، اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی است. با توجه به اینکه استفاده از این وسیله گرمایشی نیازمند دقت به نکات فنی مختلفی برای خرید آن است، قصد داریم تا در ادامه به بررسی نکات فنی در رابطه با خرید پکیج دیواری بپردازیم و اطلاعات بیشتری در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

پارامتر‌های مهم در انتخاب پکیج دیواری:
1- متراژ واحد مسکونی که می‌خواهید پکیج را در آن نصب کنید.

2- مقدار آب گرمی که مصرف می‌شود

3- مسیر دودکش ساختمان (دارای مسیر افقی است یا تا پشت بام به صورت عمودی بالا رفته)

4- تأمین هوای تازه و اکسیژن مورد نیاز برای احتراق

* مبحث 17 مقررات ملی ساختمان به این امر اشاره دارد که حداقل متراژ ساختمان برای نصب پکیج دیواری باید 64 متر مربع باشد، در غیر این صورت باید در آن واحد، دریچه تامین هوای تازه نصب شود.